Ürün KategorileriHizmetler
Hizmetlerimiz

Uzun yıllar OT/VT sektöründe hizmet vermiş olan tecrübeli personel ile problemlerinize kısa sürede uygun çözümler üretiyoruz.  Dünya çapında hizmet veren ve binlerce komponenti ürün portföyünde bulundurabilen firmalarla çalışılarak tedarikler minimum sürelerde sağlıyor ve siz müşterilerimize hızlı onarım hizmeti veriyoruz.

 

Tedarik konusunda gösterilen hız ve hassasiyet onarım aşamasında da aynı şekilde uygulanarak siz müşterilerimize sisteminizin çalışmasını aksatmayan , zamanında yapılan doğru müdahalelerle iş akışınızı zedelemeyecek bir teknik hizmet sunulmuş olur. Teknik Servisin hedefi sürpriz arızalardan dolayı sisteminizin aksamasını engellemek ve iş akışınızın rutin zamanlamasında devam etmesini sağlıyor olmaktır. 

Teknik Destek Uzmanlarımız; Barkod Yazıcılar, Barkod Okuyucular, Mobil Terminaller, Mobil Yazıcılar, Otomatik Etiket Aplikatörleri ,RFID Sistemleri , Endüstriyel PC’ler, Kablosuz Ağ Ürünleri gibi donanımlarda her biri alanında dünya lideri konumunda bulunan MOTOROLA-SYMBOL, PSION-TEKLOGIX,  DATAMAX, ZEBRA, TOSHIBA TEC ve ARGOX markalı ürünlerin her türlü bakım hizmetlerini vermektedir.

Kablosuz ağ hizmetleri için Site Survey (Keşif-Alan Araştırma), Mobil cihazlar için serbest dolaşım bölgelerinin belirlenmesi, Access Point kurulumları, ve aynı zamanda tüm kofigürsayon bilgileri yedeklenerek bir kopyası müşteri datalarında olmak üzere 2 kopya oluşturularak,sonraki sorunlarda problemsiz çözümler sağlamak için arşiv oluşturarak çözümler sunar.Aynı zamanda Uzak Masaüstü Bağlantı Destek ile hızlı çözümler ile problemleri giderir.

ZebraCare™ Servisleri

ZebraCare servis sözleşmelerinden birini seçerek yazıcının hizmet süresini arttırıp, bütçe dışı onarım maliyetlerini azaltın. Yıllık bakım masraflarınızı planlayıp bütçelendirmenin ekonomik bir yolu olan bu sözleşme, yazıcınızın eğitimli Zebra teknisyenleri tarafından yeniden fabrikadan çıktığındaki özelliklerine sahip olmasını sağlar. Zebra, bütçenize ve iş ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli bakım planları sunar.

 
 

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Yazılımlar  |  Hizmetler  |  İletişim

Tüm Hakları Neksuser Bilişim Hizmetleri’ne aittir. İzinsiz alınıp yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2009-2010 Neksuser Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Datamax Servis, Motorola Servis, Symbol Servis, Teklogix Servis, Zebra Servis, Argox Servis, Psion Servis